Stavební, truhlářské řezivo, dřevěné terasy a fasády, zahradní prvky najdete na www.pilahvozdnice.cz

Okolo dřeva

Řezivo, mulčovací kůra, kůly, špalky, třísky, dřevěná štěpka, piliny, dřevěné uhlí, grilovací briketky z dřevěného uhlí.

Zboží a výrobky dovážíme do okresů Praha a okolí, Praha – západ, Praha – východ, Benešov, nejčastěji do obcí Mníšek pod brdy, Kytín, Štěchovice, Davle, Bojanovice, Hvozdnice, Masečín, Bratřínov, Čisovice, Trnová, Bojov, Klínec, Hradišťko, Pikovice, Slapy nad Vltavou, Jílové u Prahy, Zbraslav, Radotín, Černošice, Řevnice, Dobřichovice, Dobříš. Veškerý materiál ale dokážeme vlastní dopravou s hydraulickou rukou a vozem 4×4 dovézt prakticky kamkoli!

   
  Nabízí
  Štěpka zahradní

  750  690 

  / 1 m3
  m3
  Krajiny

  690 

  / 1 prm
  prm
  Krajiny

  1.035 

  / 1 prm
  prm

  2.000 

  / 1 bm
  bm
  Dubový záhon malý

  7.900 

  / 1 ks
  ks
  dubový záhon

  11.900 

  / 1 ks
  ks
  Dubový kompostér

  9.490  8.990 

  / 1 ks
  ks
  Třísky 5 kg v rašlovém pytli

  115 

  / 1 ks
  ks
  Řezivo, mulčovací kůra, kůly, špalky, třísky, dřevěná štěpka, piliny, dřevěné uhlí, grilovací briketky z dřevěného uhlí. Zboží a výrobky dovážíme do okresů Praha a okolí, Praha – západ, Praha – východ, Benešov, nejčastěji do obcí Mníšek pod brdy, Kytín, Štěchovice, Davle, Bojanovice, Hvozdnice, Masečín, Bratřínov, Čisovice, Trnová, Bojov, Klínec, Hradišťko, Pikovice, Slapy nad Vltavou, Jílové u Prahy, Zbraslav, Radotín, Černošice, Řevnice, Dobřichovice, Dobříš. Veškerý materiál ale dokážeme vlastní dopravou s hydraulickou rukou a vozem 4×4 dovézt prakticky kamkoli!