Stavební, truhlářské řezivo, dřevěné terasy a fasády, zahradní prvky najdete na www.pilahvozdnice.cz

Dodávky pelet do konce roku 2021

Vážení zákazníci,

dovolte mi další komentář k situaci s dodávkami pelet :

Bohužel se situace s dodávkami pelet do konce roku nevyvíjí dobře. Jeden z našich dodavatelů (pelety Thermoholz) zastavil minulý týden výrobu kvůli šíření nemoci COVID na pracovišti. Hlavní dodavatel, společnost DDL (Lukapelet) nám minulý týden oznámil, že se náběh výroby po výměně technologie posune o měsíc, tj. až na záčátek ledna.

Tyto výpadky pro nás bohužel znamenají, že minimálně do konce roku nebudeme našim zákazníkům moci dodat již objednané pelety Thermoholz a Lukapelet!

Za této bezprecedentní a zoufalé situace se snažíme zajistit alespoň nějaké pelety certifikované dle normy A1 EN PLUS. Zdá se, že se nám to podaří, nicméně bude to v omezeném množství (ca 1/3 potřeby) a také budeme muset akceptovat vyšší ceny než máme u smluvních dodavatelů. Koncové ceny pro zákazníky upřesníme během tohoto týdne.

Těm, zákazníkům, kteří projeví zájem, se budeme snažit maximálně vyjít vstříc a zajistit jim do konce roku alespoň omezené množství těchto „náhradních“ pelet tak, aby mohli překlenout období, než se budeme moci vrátit k plánovaným závozům v požadovaném množství.

Ještě jednou se omlouvám za komplikace, které Vám může pozdržení dodávek způsobit, a věřím, že se situace v lednu vrátí k normálu.

Děkuji za pochopení,
Martin Holub
PILA HVOZDNICE
WWW.DOKAMEN.CZ